phone 0 800 33 10 34
 
post image

Навіщо ми це зробили

Про те, як створюються мікрокредитні компанії, ходять легенди, але насправді все виглядає, як тяп-ляп в продакшен, де основне завдання полягає в наступному: як заробити на штрафах, суми яких дорівнюють відстані від Києва до Місяця і назад.

Але рано чи пізно, приходить конкуренція і рівновага на ринку, а наша історія не про приховані відсотки і «лихварів2.0», а про технологічні рішення, реалістичні відсотки і працюючу фінансову модель.

Таким чином, основною ідеєю нашого проекту було створення розумної системи за допомогою штучного інтелекту та сучасних технічних рішень.

Отже, на самому старті нашого блогу, в першому – знаковому записі хочемо чесно відповісти на головні питання.

Навіщо?

Ринок переповнений схемами, поганою репутацією фінтех (фінанси + ІТ) компаній, неймовірними історіями про незрозумілі відсотки з моторошними «страшилками» про дзвінки та погрози колекторів. Саме тому ми автоматизували всі процеси для клієнта, в тому числі з можливістю здійснити пролонгацію та реструктуризацію заборгованості, мінімізували розмір процентної ставки та зробили її прозорою.

Як?

Штучний інтелект, який приймає рішення, без людського втручання, дуже проста анкетаі максимально зрозумілий додаток. Вишенькою на цьому торті є служба підтримки, що спілкується через зручний для клієнта чат. Звісно є і Чат-бот (поки що в Телеграмі).

Чому ми?

Одразу за комфортом користувача слідує фінансовий комфорт нашого клієнта. Щоб не плутати клієнта різними зірочками, виносками, прихованими посланнями в самому низу 100 сторінкового документа, ми вирішили, що наш відсоток буде в середньому в 1,5-2 рази нижче ставки по ринку. А найприємніший бонус Smartiway – можливість пролонгації з прострочення. Це означає, що не встигнувши оплатити вчасно кредит, прострочивши всі дедлайни, ви все одно зможете оформити собі пролонгацію без гігантських штрафів і оплатити всі борги, коли ваша фінансова ситуація зміниться.

Одним словом, ми спробували все зробити Smarti & Simple😉